Şahmeran Bileklik (19859812056)

Fiyat : ₺219,99(KDV Dahil)

Ürün Özellikleri:

ADET FİYATIDIR. HEVISS Aksesuar Rhinestone ürünleri birebir pırlanta işçiliğinde hazırlanmıştır. Tüm ürünler pirinç materyal gümüş kaplamadır ve asla kararma yapmaz. Benzersiz bir aksesuar şahmeran modellerinden en sevilen tek parmakta yüzük gibi takılan şahmeran. Bilekten ve yüzük ölçüsü ayarlanan şahmeran, tüm bilek ve parmak ölçülerine uygundur, kalın bilekler ve parmaklar tercih edebilir .

  • Ölçü:standart
  • Rapama şekli: standart
  • Renk: Silver
  • Ana materyal: Pirinç
  • Kaplama malzemesi: 925 gümüş
  • Taş Türü: rhinestone

Bakım/öneri:

Rhinestone koleksiyonuna ait tüm ürünlerin ana materyali pirinçtir. Pirinç üzeri gümüş kaplama uygulanmıştır. Dayanıklılığını artırmak ve uzun ömürlü bir kullanım için yüksek oranda koruyucu madde kullanmıştır. Ürünleri su, parfüm, vücut spreyi, deodorant gibi su ve kimyasal içeren ürünlerden korumak rengini ve kaplama ömrünü uzatacaktır. Kullanmadığınız zamanlarda nemli ortamlardan uzak tutmanızı, doğrudan güneş altında bırakmamanızı ve orjinal kutusunda muhafaza etmenizi öneriyoruz. Böylece uzun vadede ilk gün ki parlaklığında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Editörün Yorumu:

Benzersiz olmayı, kimse de olmayanı arzuluyorsan şahmeranlar tam sana göre. Özel olarak tasarlanmış ve özenle seçilmiş yapay elmas taşlardan oluşan şahmeran modelleri ile güne imzanı atacaksın. Hareketsiz bir kıyafeti yıldızlaştıran bu aksesuarlar kadınların gözdesi. Önerimiz şahmeranlarla harika uyum sağlayan taşlı saç aksesuarlarını incelemeden karar vermeyin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR