HAKKIMIZDA

 

HEVİSS Aksesuar 2016 yılında İstanbul Esenyurt' da kurulmuştur. Maceramızdan bahsedecek olursak, temellerinin 2014 yılının eylül ayında atıldığını söyleyebiliriz. Bir hayalle başladı, deneyim ve tecrübeyle pekişti.Üniversite hayatı boyunca bir çok kurumsal firma tecrübesinden sonra üretim yapmanın, sıfırdan bir ürün ortaya çıkarmanın ne kadar harika, tatmin duygusunun ne kadar yüksek olduğunu tattıktan  sonra mutlaka bizde bu işin içinde olmalıyız diye düşündük. İşin mutfağından gelmenin de verdiği cesaretle ilk adımlarımızı attık. 

Geldiğimiz noktada büyük çaplı bir pazar araştırması yaptıktan sonra gördük ki dünya markalarının Türkiye'yi tercih etmesinin bir sebebi vardı: kaliteli işçilik ve sektörel tecrübe. Biz sanayi olarak yüksek kalitede ürün ve üretim de sorun yaşamıyorduk, sorun marka değeri oluşturmada, yeni endüstriyel koşullara hızlı adapte olmadaydı. Sektörel tüm artıları ve eksileri değerlendirerek çizdiğimiz yolda hedefimiz,

  Güven vermek,

Kaliteli hizmet sağlamak,

Mesafeleri kısaltmak ,

Online da her platfrom da karşınıza çıkmak ulaşılabilir olmak,

 Mahalle esnafından alışveriş yapar gibi samimi, güven veren bir alışveriş tecrübesi yaşatmak.

Bizler İstanbul' dayız, Sizler Türkiye'nin veya Dünyanın neresinde olursanız olun  heviss.com üzerinden alışveriş yapmanın keyfini çıkarın istiyoruz. 
 

Sevgiler


HEVISS Aksesuar Ailesi

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR